איך נראית העבודה איתנו בבלה פוינט ביום יום:

* מומלץ לצפות בהכל לפני ששולחים פניה *

אנחנו מבינים ביזנס, ומנהלים כמה עשרות מיליונים על מדיה בשנה בהמון סוגי מותגי איקומרס שונים. אנחנו מתמקדים ב2 דברים – שמירה על שורת הרווח, והגדלת המחזור החודשי. יש לכם דאשבורד צמוד שמראה לכם תמיד כמה רווח אנחנו עומדים (אחרי הוצאות מע"מ, שילוח, שיווק, עלויות מוצר..הכל).  אנחנו עושים את זה כב 10 שנים ולמדנו כמה דברים על הדרך 🙂

מראים לכם איך אנחנו עובדים. בודקים את המכפילים של העסק שלכם ועושים אודיט על הפעילות שהייתה עד היום – מה עבד טוב, מה הכניס כסף, מה בזבז לכם כסף ואנחנו ממליצים לעשות. נותנים 100% ערך ולא מחפשים למכור כלום. אם בסוף השיחה נראה שיש התאמה טובה לעבוד איתנו – נתקדם.

מאוד זמינים! קבוצת ווטסאפ לכל לקוחה עם כל הצוות שלנו. עדכונים שופטים כל הזמן. עדכון שבועי אחת לשבוע על כמה כסף יצא כמה כסף נכנס ומה התכנית עבודה.

מסכים. אין אצלנו ג'וניורים, רק סניורים. אנחנו עובדים ביצועים ויש לכם דוח שזמין אליכם 24/7 לראות איפה העסק עומד לפי השורת רווח והגדילה – אין פה מקום לברוח או להתחבא. 

איך שנוח לכם. אנחנו עם רוב הלקוחות שולחים הודעת ווטסאפ בקבוצה המשותפת שלנו אחת לשבוע על כמה כסף יצא, כמה נכנס – כמה רווח יש, מה עובד, מה לא עובד ומה התכנית לשבוע הקרוב.

כן. מחקר, בריף, עיצוב, ניהול משפיענים & יוצרי תוכן ותמונות. אנחנו מייצרים קריאיטייבים שגורמים לאנשים להוציא את האשראי ולרצות לקנות. ולא סתם דברים שנראים טוב.

הכל. איפה שמכניס כסף – שם אנחנו יודעים להיות. באמת, אין הגבלה אצלנו. בד"כ מותגים שעושים פחות מ10 מיליון מחזור בשנה – המיקוד יהיה מטא וגוגל.

מלאו את הטופס:

תהיתם למה הדף הזה נראה "פשוט"?

כי אנחנו מתמחים בפרפורמנס, לא במיתוג. יש לנו דפי נחיתה "מעוצבים", הם עבדו פחות טוב. הדף הזה שאתם רואים, הפשוט, השחור על לבן – עובד הכי טוב 🙂

⭐⭐⭐⭐⭐ "אתם בפער הסוכנות הכי טובה שעבדתי איתה בארץ. בפער אבל ובטח שאשמח לעשות המלצה. בלה פוינט הצליחו לקחת את המותג שלנו מלהוציא 800 שח ביום על תקציב פרסום ל 13 אלף שח תקציב יומי תוך פחות מ30 תוך כדי שמירה על היעדי רווח שלנו. ממליצה בחום לכל מותג בארץ לעבוד איתם!"

– קטי, מותג אופנה ישראלי.

2023 כל הזכויות שמורות.

איך לייצר מודעות שגורמות לאנשים להוציא את האשראי ולרצות לקנות את המוצרים שלכם. הנוסחה המלאה שלנו בקורס פרקטי וקצר.