... ...

קיבלנו את הפניה! מומלץ לבדוק את המייל ב5 דק הקרובות..

אפשר ליצור איתנו קשר גם במייל גם בווטסאפ:

בינתיים מוזמנים לצפות:

אנחנו מבינים ביזנס, ומנהלים כמה עשרות מיליונים על מדיה בשנה בהמון סוגי מותגי איקומרס שונים. אנחנו מתמקדים ב2 דברים – שמירה על שורת הרווח, והגדלת המחזור החודשי. יש לכם דאשבורד צמוד שמראה לכם תמיד כמה רווח אנחנו עומדים (אחרי הוצאות מע"מ, שילוח, שיווק, עלויות מוצר..הכל).  אנחנו עושים את זה כב 10 שנים ולמדנו כמה דברים על הדרך 🙂

מראים לכם איך אנחנו עובדים. בודקים את המכפילים של העסק שלכם ועושים אודיט על הפעילות שהייתה עד היום – מה עבד טוב, מה הכניס כסף, מה בזבז לכם כסף ואנחנו ממליצים לעשות. נותנים 100% ערך ולא מחפשים למכור כלום. אם בסוף השיחה נראה שיש התאמה טובה לעבוד איתנו – נתקדם.

מאוד זמינים! קבוצת ווטסאפ לכל לקוחה עם כל הצוות שלנו. עדכונים שופטים כל הזמן. עדכון שבועי אחת לשבוע על כמה כסף יצא כמה כסף נכנס ומה התכנית עבודה.

מסכים. אין אצלנו ג'וניורים, רק סניורים. אנחנו עובדים ביצועים ויש לכם דוח שזמין אליכם 24/7 לראות איפה העסק עומד לפי השורת רווח והגדילה – אין פה מקום לברוח או להתחבא. 

איך שנוח לכם. אנחנו עם רוב הלקוחות שולחים הודעת ווטסאפ בקבוצה המשותפת שלנו אחת לשבוע על כמה כסף יצא, כמה נכנס – כמה רווח יש, מה עובד, מה לא עובד ומה התכנית לשבוע הקרוב.

כן. מחקר, בריף, עיצוב, ניהול משפיענים & יוצרי תוכן ותמונות. אנחנו מייצרים קריאיטייבים שגורמים לאנשים להוציא את האשראי ולרצות לקנות. ולא סתם דברים שנראים טוב.

הכל. איפה שמכניס כסף – שם אנחנו יודעים להיות. באמת, אין הגבלה אצלנו. בד"כ מותגים שעושים פחות מ10 מיליון מחזור בשנה – המיקוד יהיה מטא וגוגל.

ככה אנחנו מגדילים מותגים למחזור מכירות של 1 מיליון ש"ח בחודש.

כל תהליך בניית הקמפיינים שלנו מא' עד ת'.

אנחנו לא מסתירים כלום ממך – כל תהליך בניית הקמפיינים שלנו מפורט בוידאו הבא באורך של 30 דק' – איך אנחנו בונים כל קמפיין, קהל ומודעה.​

איך הוצאנו ללקוח $1M מיליון דולר, בחודש למותג ביוטי בארה"ב בחודש אחד.

👈במה חשוב להתמקד?

👈 מה גרם להגיע לסקייל הזה?

ככה שיחות אסטרטגיה שלנו נראות.

מתוך שיחת זום עם לקוח.

איך נראים 90 יום ראשונים איתנו?

ככה נראים בד"כ ה90 יום הראשונים של הפעילות.

BellaPoint ©